KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12612360

nr 1261 2360

Stavros Papassavas

(f. 1928), Grekland

Akvarell, Komposition. Signerad. Motivet: 46x59 cm

Stavros Papassavas, bildkonstnär född 1928.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 juni 2019
kl 20:20:50

13/6 17:05:17 1      Vinnande bud

Stavros Papassavas

Läs mer om Stavros Papassavas